Plaka Tanıma Sistemi

OTOPARK PLAKA TANIMA SİSTEMİ

PLTSİS Plaka Tanıma Çözümleri ile otopark giriş/çıkış kontrollerinizi en hızlı şekilde yapabileceksiniz. %95 ve üzerinde gerçek doğrulama performansı ile PLTSİS PTS yazılımları sorunsuz çözüm sağlamaktadır. Dışarıya bağımlı kalmadan tamamen türk mühendislerimiz tarafından geliştirilen yazılımlarımız ile, müşteri geliştirme taleplerine en hızlı şekilde cevap vermekteyiz. Sistem yazılımlarımız sunucu tarafında düşük maliyet yatırımları gerektirecek ve aynı zamanda yüksek performans sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Böylelikle birden fazla kamera üzerinden görüntü işlemek istediğinde düşük sistem gereksinimleri ile maksimum performans sağlanabilmektedir.

PTS Sunucu Yazılımı
Tamamen yerli mühendislerimiz tarafından geliştirilen Plaka tanıma yazılımlarımız %95 ve üzerinde gerçek doğrulama başarısı elde etmektedir. Tamamen profesyonel olarak geliştirilen plaka tanıma ve görüntü işleme yazılım mimarimiz minimum sunucu sistem konfigrasyonu ile maksimum görüntü işleme performansı elde etmektedir. Bu sayede yüksek sunucu yatırımları gerektirmeden çok daha uygun maliyetlerde sistem kurulumları gerçekleştirebilirsiniz. Tüm sistem tamamen IP Kameralar ile uyumlu olarak geliştirilmiştir. 10’a yakın kamera markalarına entegrasyon desteği vermekteyiz.

DAHUA 1.3MP IP-POE Box Tipi Kamera
1.3MP (1280*960) çözünürlük sağlayan Dahua Box tipi kamera ile gece görüşlerinde bile maksimum performans sağlamaktadır. Ergonomik kullanımı ve web tabanlı kullanıcı dostu arayüzleri ile PTS yazılımı üzerinde çok daha detaylı ayar yapmanıza olanak sağlar. Böylelikle PTS ayarlarınızı çok daha iyi optimize edebilirsiniz. Kamera üzerinde Fujinon marka ayarlı MP Lens kullanılmaktadır.

 

I/O Kontrol Kartı / USB
Tetik cihazı USB portundan bilgisayara bağlanarak giriş/çıkış bariyerlerinin kontrol edilmesini sağlamaktadır. Plug&Play özelliği ile tüm işletim sistemlerinde sürücü gerektirmeden kullanılabilmektedir. I/O kart üzerinde 2 adet 1A kuru kontak role ve 2 adet input bulunmaktadır.

Bilgilendirme Ekranı / Led Panel
– Gece ve gündüz rahat görünüm sağlayan led ekran,
– Mikrodenetleyici kontrolü ile sürekli durum bilgisini sorgulama,
– Ayaklı ve duvar tipi kullanımı ile kolay montaj ve kurulum,
– -20 ~ +70 °C çalışma sıcaklığı aralığı,
– 220/240 220VAC 50/60Hz ± çalışma gerilimi,
– IP65 Koruma Sınıfı

1.046 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?